MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Elektryczna przystawka MB-250/12
8000 zł

Elektryczna przystawka MB-250/12 do wózka inwalidzkiego 

 

Nasza firma spełnia marzenia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w byciu bardziej aktywnymi. Przystawki elektryczne obecnie najlepiej nadają się do tego celu. Opisany model jest lekki, ponieważ został wykonany aluminium, dodatkowo jest niewielki. Napęd prosto przypina się do wózka, najlepiej radzi sobie w lekkim terenie ze względu na koło niewielkich rozmiarów. Największą zaletą przystawki to możliwość manewrowania w ciaśniejszych pomieszczenia np. market, biblioteka.

 

Specyfikacja przystawki elektrycznej 

Przedstawiona przystawka do wózka inwalidzkiego jest aluminiowa i przystosowana do wózków z ramą krzyżakową (składanych). Posiada składaną kierownice, co znacznie ułatwia transport. Montaż jest bardzo prosty i zarazem szybki, nawet jeśli masz problemy manualne. Na baterii można przejechać od 30-45 km, posiada również gniazdo USB przydatne gdy w drodze trzeba podładować telefon.

Silnik napędzający koło o przekątnej 12 cali ma moc 250 W. Dla bezpiecznej jazdy, napęd został wyposażony w klakson oraz przednie światło LED. Prędkość maksymalna to 20 km/h, ważnym elementem jest także funkcja cofania, którą uruchamia się na panelu wyświetlacza. Łączna waga zestawu to 12.2 kg. Model HL-250/12 pasuje do wszystkich modeli wózków składanych na krzyżaku.

 

Mobilność 

Elektryczna przystawka MB-250/12 dzięki swoim niewielkim rozmiarom, jest w stanie docierać w miejsca trudno dostępne. Z tym napędem będziesz bardziej aktywny, nie ma problemu z zabraniem go do samochodu. Jeśli chciałeś być bardziej samodzielny/a, to jesteśmy w stanie zrealizować to marzenie. Posiadamy w sprzedaży kilka modeli, dodatkowo można zrobić jazdę próbę  przed zakupem. Osoby niepełnosprawne mają również możliwość skorzystać z dofinansowania.

 

Dokładna specyfikacja 

Materiał:  rama ze stopu Aluminium

Kierownica: Aluminiowa, składana z dwoma lusterkami

Mocowania: łącze uniwersalne montowane na ramę wózka (złącze szybkiego montażu/demontażu)

Silnik:  36V – 250W w kole

Bateria:  36V – 10Ah

Gniazdo: USB- do ładowania telefonu

Kontroler:  Inteligentny kontroler

Ładowarka:  AC 100V-240V, 2 ampery

Rozmiar koła: 12 cala

Ograniczenie prędkości:  20 km/h

Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)

Hamulce:  Hamulce tarczowe 

Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem

Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD005

Przepustnica:  Obrót o połowę

Zasięg:  30-45 km

(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)

Waga: 9,8 kg  (z baterią 12,2 kg)

Max obciążeni: 110 kg

 

Skip to content