MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

NAPĘDY DO WÓZKA INWALIDZKIEGO

Nasza firma działa od 2018 roku. W naszej ofercie posiadamy kilka modeli przystawek elektrycznych do wózka inwalidzkiego. Osoby niepełnosprawne dzięki tego typu rozwiązaniu, są w stanie bardzo aktywnie korzystać z życia. Wiele płaszczyzn życia które początkowo nie były możliwe do zrealizowania, staną się na nowo odkrywane.

Napędy do wózka inwalidzkiego które posiadamy różnią się kilkoma aspektami. Różnice to np. wielkość koła, moc napędu silnika, pojemność baterii, zapinania do wózka. Wybór jaki posiadamy, daje możliwość wyboru klientowi  jak najlepiej dopasowanego zestawu do potrzeb indywidualnych. Biorąc pod uwagę stan zdrowia osoby niepełnosprawnej, możliwości dopasowania napędu są ważne.

Przed zakupem staramy się udzielić jak najwięcej informacji, jednak zapraszamy również do naszego salonu gdzie można na żywo zobaczyć oraz przejechać się dostępnymi modelami. Jeśli jednak nie ma możliwości bezpośredniego spotkania, jesteśmy w stanie dojechać do państwa i przeprowadzić jazdę testową. Staramy się również udzielać informacji o możliwości dofinansowania, które przysługuje z PFRON.

 

Co więcej możemy zaproponować?

Kupując u nas napęd, będzie on przygotowany do jazdy. Czyli złożony i dopasowany do wózka na którym porusza się osoba niepełnosprawna. Z doświadczenia wiemy że nawet po zakupie klient może mieć pytania, dlatego służymy pomocą.  W naszej ofercie posiadamy także kilka modeli kół terenowych do wózka. 

Najlepiej wybór dokonać poprzez analizę miejsc do których najczęściej chciałoby się jeździć wózkiem. Najbardziej uniwersalne w naszej ofercie są koła typu LUX. Spisują się świetnie w ciężkim terenie jak i codziennej jeździe nie powodując zmęczenia rąk. Jedynym mankamentem jest wciskające się błoto pomiędzy bieżnik co trzeba mieć na uwadze chcąc np. jeździć po domu. Jednak klienci najczęściej kupują je jako 2 zestaw na wyjście.

Wózki inwalidzkie posiadają różne koła, chcieliśmy zaproponować naszym klientom różnorodny wybór. Przeważają u nas koła terenowe, jednak posiadamy również standardowe koło, 12-to szprychowe, wykonane z aluminium co powoduje, że jest bardzo lekkie i proste w podpięciu.

Jeśli mają państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu i późniejszej współpracy. 

Skip to content