MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Tylne koła do wózka inwalidzkiego 1x24 - model LUX
cena - 1700zł

Tylne koła do wózka inwalidzkiego 1x24 - model LUX

Specyfikacja kół LUX 1×24

W ofercie posiadamy tylne koła terenowe do wózka inwalidzkiego 1×24 model standardowy. Koła rozmiar 24 x 1 zostały wykonane z aluminium, posiadają 12 szprych. Rozmiar osi którymi dysponujemy to 12 mm lub 12,7 mm. Koła wyśmienicie sprawdzają się na prostym terenie, osoba poruszająca się na wózku znacznie mniej odczuwa opory toczenia. Zostaną one szczególnie docenione, przy wypinaniu i wspinaniu ze względu na ich niewielką masę.

W naszej ofercie posiadamy również koła terenowe wykonane z aluminium, to powoduje, że są równie lekkie co proponowane. 

 

Dane techniczne 

Model LUX, 12 szprych, rozmiar koła 24×1
Dostępne rozmiary osi: 12 mm lub 12,7 mm

OŚ – szybkozłącza do kół model LUX 1×24  cena = 60 zł/1 sztuka

Oferta kilku modeli terenowych kół do wózków inwalidzkich dla osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli kół terenowych do wózków inwalidzkich standardowych czy też aktywnych. Charakteryzują się one szerszym ogumieniem co pozwala na jazdę w trudniejszym terenie. Mając takie koła, nasz wózek wizualnie staje się masywniejszy.

Szersze opony o wyższym profilu bardzo poprawiają komfort jazdy. Nierówności na drodze stają się mniej odczuwalne, a bieżnik terenowy ulega małemu zużyciu. W ofercie posiadamy kilka modeli kół terenowych wykonanych ze stali lub aluminium. Posiadając przystawkę elektryczną z doświadczenia wiemy, że tego typu koła są bardzo pomocne, poprawiając komfort na dłuższych dystansach.

Przy każdym zakupie tak i tutaj, polecam nie kierować się pośpiechem, ponieważ koła to wózka często są używamy kilka lat, a nie ma co ukrywać, mają one swoją cenę. Zatem przemyślmy w jakim terenie najczęściej jeździmy, ponieważ czasami koła terenowe mogą być używane przez cały czas. Pozostaje jeszcze wybór ciągów, do wyboru mamy aluminiowe, stalowe proszkowo malowane oraz  powleczone gumą. Wszystko zależy od dysfunkcji osoby niepełnosprawnej

W kwestii wyboru kół do wózka inwalidzkiego, polecamy kontakt osobisty, postaramy się pomóc .

Skip to content