MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Handbike - hybryda
niedostępna w sprzedaży

Handbike Hybryda

Działamy na rynku od 2018 roku i pomagamy osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Nasza oferta posiada kilka modeli napędów elektrycznych, dlatego jesteśmy w stanie dostosować model do indywidualnych potrzeb związanych z ograniczeniami zdrowotnymi. Handbike ręczny jest przeznaczony dla osób lybiących aktywność fizyczną.

 

Opis specyfikacji

Przystawka ręczna ze wspomaganiem elektrycznym do wózka inwalidzkiego została wykonana z aluminium co sprawia, że konstrukcja jest lekka. Cały napęd jest w bardzo łatwy sposób dopinany do belki montowanej do ramy wózka.

Waga przystawki to 10 kg, natomiast napęd jest na pasku zębatym jest, to lepsze rozwiązanie w eksploatacji od tradycyjnego łańcucha który trzeba smarować i jest cięższy. Koło jest średniej wielkości, mierzy 16 cali. Dodatkowo do dyspozycji mamy 3 przerzutki schowane w piaście.

 

Handbike hybryda – napęd

Handbike jest wspomagany elektrycznie silnikiem o mocy 250W i baterią 8 mAh. Zasięg przy pedałowaniu wynosi 25-35 km i jest uzależniony od stylu jazdy, siły rąk i wagi użytkownika. Na wyświetlaczu LCD można ustawić 4 poziomy wspomagania oraz odłączenie napędu. Prędkość max to 20 km/h, przystawka jest dla osób aktywnych, chcących zobaczyć więcej i dalej.   

Dodatkowym atutem jest wzmacnianie rąk, barków i kręgosłupa czyli spełnia funkcje rehabilitacyjne. Jeśli posiadasz silne ręce i tylko ich siły chciałbyś używać, to w sprzedaży posiadamy również handbike ręczny bez wspomagania elektrycznego.

 

Mobilność 

Handbike hybryda otworzy Cię na świat od teraz dojechanie do sklepu, wyprawy po lesie, dalsze podróże itp. będą możliwe. Najważniejsza jest mobilność i niezależność, ten sprzęt się w tym sprawdza. Jeśli nie jesteś przekonany,  to zapraszam na jazdę próbną lub osobiście dojadę do Ciebie i pokaże że mobilność daje możliwości. Pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych np: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL

 

Przystawka ręczna z wspomaganiem elektrycznym

Rama: aluminium
Koło: 16 cali
Przerzutka: 3 przełożenia
Napęd: pasek zębaty
Silnik momentowy: 250 W
Jazda: 4 stopnie wspomagania + jazda bez wspomagania
Hamulec: umieszczony w kole
Bateria: 8 Ah z USB
Ładowarka: 2A
Wyświetlacz: LCD
Prędkość: 20 km/h
Zasięg: 25 – 35 km (jest uzależniony od stylu jazdy, wagi i siły rąk użytkownika)
Mocowania: 2 klamry i jedna podpórka
Waga: 10 kg

 

Skip to content