MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Handbike
Cena 6 860,00 zł

Handbike

Działamy na rynku od 2018 roku i pomagamy osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Nasza oferta posiada kilka modeli napędów elektrycznych, dlatego jesteśmy w stanie dostosować model do indywidualnych potrzeb związanych z ograniczeniami zdrowotnymi. Handbike ręczny jest przeznaczony dla osób lybiących aktywność fizyczną.

W naszej ofercie przygotowaliśmy przystawkę dla ludzi lubiących wysiłek fizyczny. Proponowany model pozwala się przemieszczać używając siły rąk, a jednocześnie towarzyszy w codziennej rehabilitacji. Jest to również alternatywa dla bardzo drogich, pełnosprawnych handbików.

Dużą zaletą tego modelu jest możliwość odpięcia w miejscach, gdzie nie ma możliwości wjechać i korzystać z samego wózka. Handbike ręczny do wózka inwalidzkiego został wykonany z aluminium co sprawia, że konstrukcja jest lekka.

Cały napęd jest w bardzo łatwy sposób dopinany do belki montowanej do ramy wózka. Pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych np: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL

 

Specyfikacja – handbike 

Waga przystawki to 7 kg, natomiast napęd jest na pasku zębatym, to lepsze rozwiązanie w eksploatacji od tradycyjnego łańcucha który trzeba smarować i jest cięższy. Koło jest średniej wielkości, mierzy 16 cali. Dodatkowo do dyspozycji mamy 3 przerzutki schowane w piaście.

 

Mobilność

Napęd sprawdzi się znakomicie dla osób aktywnych, lubiący krótkie i intensywne przejażdżki. Dodatkowym atutem jest wzmacnianie rąk, barków i kręgosłupa czyli spełnia funkcje rehabilitacyjne. Przystawką można podróżować nie tylko w pobliżu miejsca zamieszkania, wystarczy zabrać ją ze sobą samochodem w miejsce które chciało by się zwiedzić. Jeśli jednak chciałbyś pokonywać dalsze dystanse, to zapraszam do zakupu handbike wyposażonego w napęd elektryczny.

 

Nowe możliwości 

Handbike ręczny otworzy Cię na świat, od teraz dojechanie do sklepu, wyprawy po lesie, dalsze podróże itp. będą możliwe. Najważniejsza jest mobilność i niezależność, ten sprzęt się w tym sprawdza. Jeśli nie jesteś przekonany,  to zapraszam na jazdę próbną lub osobiście dojadę do Ciebie i pokaże, że mobilność daje możliwości.

 

Przystawka ręczna-specyfikacja 

Rama: aluminium
Koło: 16 cali
Przerzutka: 3 przełożenia
Napęd:
 pasek zębaty
Mocowania: 
2 klamry i jedna podpórka
Waga:
 7 kg

 

Skip to content