Przystawka elektryczna VR-16 do wózka inwalidzkiego

Cena 7490,00 zł

Dodatkowa bateria (do modelu VR-16: 11,6Ah  = 1500,00

 

Przystawka elektryczna VR-16 jest pierwszym sprzedawanym modelem od początku założenia naszej firmy. Napęd nie ważny dużo, ponieważ wykonano go z aluminium. Podróże bliższe i dalsze nie będą stanowić problemu dzięki efektywnemu wspomaganiu, za które odpowiada estetyczna bateria i silnik w kole.

 

Przystawka elektryczna vr-16 stoi gotowa do podpięcia wózka inwalidzkiego

Możliwości przystawki

W górach, w mieście, w centrum handlowym, w centrum sportowym, w pracy i w wolnym czasie! Autonomia i moc mogą zaspokoić najbardziej wymagających użytkowników. Prawdziwa rewolucja w dziedzinie pomocy dla wózków inwalidzkich, bez której już nie możesz się obejść! Już nie będziesz chciał tego zostawić. Opatentowane mocowania MDM są wykonane w różnych wymiarach, są zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z większością modeli wózków na rynku.

Naszym zobowiązaniem jest badanie i rozwijanie ciągłej kompatybilności z nowymi modelami, aby nasza pomoc była dostępna dla wszystkich, zachowując własny wózek inwalidzki.Chcesz mieć 2 w 1? Mamy dla ciebie napęd elektryczny VR-16 do wózka inwalidzkiego. To idealne połączenie jazdy wózkiem aktywnym z napędem. Dzięki czemu nie będziesz się już martwić, dużymi odległościami do przejechania lub podjazdami pod górkę. Twoja codzienność zmieni się na lepsze i to wcale nie za „miliony”.

 

Specyfikacja modelu 

Ten model posiada duże koło KENDA 16 cali 1/2*2.4, kierownicę z wyświetlaczem LCD005, manetkę gazu oraz hamulce tarczowe. Dla lepszego bezpieczeństwa posiada także hamulec ręczny z blokadą. Konstrukcja wykonana ze stopu aluminium. Bateria 36V – 11,6Ah typu grzmot zapewnia zasięg do 35 km, a prędkość maksymalna to 25km/h. V-16 posiada oświetlenie LED włączane z pozycji kierownicy, podobnie jak klakson. Co najważniejsze silnik 36V – 350W pokonuje podjazdy do 15 stopni. Oczywiście osiągana prędkość i zasięg jest uzależniona od wagi osoby na wózku. Jednak ten model poradzi sobie z osobą o wadze do 100kg. Pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych np: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL

 

Materiał ramy:  Stop aluminium

Silnik:  36V – 350W w kole

Bateria:  36V – 11,6Ah typu grzmot

Kontroler:  Inteligentny kontroler

Ładowarka:  AC 100V-240V, inteligentna ładowarka 2ampery

Opona:  KENDA 16 cali 1/2*2.4

Ograniczenie prędkości:  25km/h

Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)

Hamulce:  Hamulce tarczowe i hamulec ręczny z blokadą

Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem

Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD005

Przepustnica:Obrót o połowę

Zasięg:  35 km

(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)

Waga: 15,5 kg (w tym 3,5 kg bateria)