MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Model WIR – 400
Cena 8 560,00 zł

Lekka przystawka elektryczna WIR – 400 do wózka inwalidzkiego

Działamy na rynku od 2018 roku i pomagamy osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Nasza oferta posiada kilka modeli napędów elektrycznych, dlatego jesteśmy w stanie dostosować model do indywidualnych potrzeb związanych z ograniczeniami zdrowotnymi. Lekka przystawka elektryczna model WIR-400 jest bardzo łatwa w zapinani oraz posiada najefektywniejszy silnik. 

 

Opis specyfikacji 

Napęd elektryczny WIR – 400 do wózka inwalidzkiego został wykonany z aluminium co sprawia, że jest lekki. Cały napęd jest w bardzo łatwy sposób dopinany do belki montowanej do ramy wózka.

Waga przystawki to 8 kg + (2 kg łącznik i belka) lekkość konstrukcji oraz możliwość składania, pozwala na przewóz samochodem. Silnik napędzający posiada 400 W mocy, wystarczy w zupełności do pokonywania stromych wzniesień i trudniejszego terenu. Do wyboru są 2 pojemności baterii, 8Ah o zasięgu 25km oraz 15Ah (50 km). Przystawką maksymalnie można jechać 25 km/h , na wyposażeniu posiada przednie światło LED z klaksonem.

Nasz  napęd posiada bieg wsteczny, który ułatwi sprawne cofanie np.: z windy. Koło ma 14 cali, zatrzymują je hamulce tarczowe dodatkowo hamulec ręczny posiada blokadę, bardzo pomocny gdy chcemy bezpiecznie stać na wzniesieniu. Pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych np: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL

 

Mobilność i niezależność 

Przystawka jest jedną z tych, która w bardzo szybki i prosty sposób dopina się do wózka i niesprawne ręce nie będą problemem. Ta przystawka elektryczna otworzy Cię na świat od teraz zakupy, wyprawy po lesie, dalsze podróże itp. będą możliwe. Najważniejsza jest mobilność i niezależność, ten sprzęt w tym się sprawdza. Jeśli nie jesteś przekonany,  to zapraszam na jazdę próbną lub osobiście dojadę do Ciebie i pokaże ze mobilność daje możliwości.

 

Specyfikacja – WIR-400

Materiał: rama aluminiowa
Mocowanie; belka przykręcana do ramy wózka (odkładana)
Silnik: 400W w kole
Bateria: 8Ah z USB (opcjonalnie bateria 15Ah)
Rozmiar koła: 14 cali
Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)
Ograniczenie prędkości: 25 km/h
Hamulce:  Hamulce tarczowe i hamulec ręczny z blokadą
Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem
Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD kolorowy
Przepustnica:  Obrót o połowę
Zasięg:  25 km z baterią 8Ah ( 50 km z baterią 15Ah)
(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)
Waga: 8 kg + (2 kg łącznik i belka)
Max obciążenie: 100 kg

 

Skip to content