MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Model HL-1200-Kross
Cena 11 490,00 zł

Mocna przystawka elektryczna HL-1200-Kross do wózka aktywnego   

Działamy na rynku od 2018 roku i pomagamy osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Nasza oferta posiada kilka modeli napędów elektrycznych, dlatego jesteśmy w stanie dostosować model do indywidualnych potrzeb związanych z ograniczeniami zdrowotnymi. Przystawka elektryczna terenowa model HL-1200-Kross jest  uniwersalna, jednak najlepiej wykorzystasz jej zalety w terenie. Jeśli mieszkasz na wsi lub pod lasem, to ten model będzie idealny.

 

Opis specyfikacji przystawki elektronicznej 

Przystawka została wykonana ze stali i posiada silnik o mocy 48V – 1200W. Maksymalna prędkość jaką osiąga to 30 km/h. Na pełnej baterii można przejechać 40 km. Manewrowanie tą przystawką to czysta przyjemność, posiada ona również bieg wsteczny. Dla lepszego bezpieczeństwa w zestawie światło LED do jazdy nocnej. Waga zestawu z baterią, to 26,5 kg.

Do zestawu dołączona inteligentna ładowarka  AC 100V-240V, 2 ampery. HL-1200-Kross jest duży ale zwinny i energooszczędny. Czas ładowania akumulatora to średnio  6h. Rama wykonana jest ze stali i posiada mocowanie- 2 sztuki wsuwanych ramion na ramę wózka.

Ten model przystawki elektrycznej do wózka inwalidzkiego doskonale radzi sobie w ciężkim terenie podobnie jak napęd elektryczny HL-800 Kross. Jeśli lubisz wyprawy po lesie lub plaży, to ten napęd jest dla Ciebie. Szeroka opona i mocny silnik utrudniają zakopanie się w piachu. 

 

Wygodne zapinanie do wózka

Przystawka elektryczna terenowa model Hl-1200 Kross przypina się do wózka inwalidzkiego za pomocą ramion wsuwanych w uchwyty, natomiast unoszenie wózka odbywa się za pomocą odepchnięcia przystawki od siebie, co jest bardzo wygodne i przyśpiesza cały proces. Przystawka jest cięższa od pozostałych modeli, dlatego świetnie sobie radzi w cięższym terenie. Model HL-1200 Kross pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych tj: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL oraz składanych na krzyżaku.

 

Dofinansowanie 

Zakup napędu elektrycznego do wózka niewątpliwie jest dużym wydatkiem, mamy jednak możliwość dofinansowania z Pfron-u. Obecnie maksymalne dofinansowanie to 8.250 zł przy udziale własnym wynoszącym 25%. Przykładowo napęd elektryczny kosztuje 11.000 zł, to dostaniemy 8.250 zł, a  2.750 zł musimy pokryć z własnej kieszeni. O warunkach dofinansowania można poczytać tutaj. Z czasem mogą ulec zmianie.

 

Specyfikacja HL-1200 Kross

Elektryczna bateria pozwoli przystawce przejechać spory dystans

Materiał: rama stalowa

Mocowania: 2szt (uchwyty na ramę wózka)

Silnik:  48V – 1200W w kole

Bateria:  48V – 13Ah (posiada port USB)

Kontroler:  Inteligentny kontroler

Ładowarka:  AC 100V-240V, 2 ampery

Rozmiar koła: 16 x 2,50 cala opona terenowa

Ograniczenie prędkości:  30 km/h

Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)

Hamulce:  Hamulce tarczowe i hamulec ręczny z blokadą

Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem

Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD

Przepustnica:  Obrót o połowę

Zasięg:  40 km

(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)

Waga: 19,5 kg + (3,5 kg bateria)

Max obciążeni: 130 kg

Skip to content