MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Model HL-350/12
Dodatkowa bateria do modelu HL-12 lub 16: 13Ah = 1700,00 zł
Cena 7200,00 zł

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego HL-350/12

 

Nasza firma od 2018 roku spełnia marzenia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w byciu bardziej aktywnymi. Napęd elektryczny obecnie najlepiej nadają się do tego celu. Opisany model jest lekki, został wykonany ze stali, dodatkowo jest niewielki. Napęd prosto przypina się do wózka, najlepiej radzi sobie w lekkim terenie ze względu na koło niewielkich rozmiarów.

 

Specyfikacja napędu HL-350/12

Napęd elektryczny HL-350/12 to tak zwane trzecie koło, które jest dużym ułatwieniem w poruszaniu się po nierównym terenie lub przy zjazdach. A dodanie do niego silnika to inteligentne rozwiązanie ułatwiające ograniczoną mobilność osób na wózkach. Na całość tego mechanizmu składa się standardowe wyposażenie w przednie światło LED oraz klakson, ponieważ bezpieczeństwo podczas jazdy także jest priorytetem.

Bateria wyciągana – zapewni zasięg do 40km. Silnik o mocy 36V – 350W w kole poradzi sobie z nabraniem rozpędu osoby na wózku z wagą do 100kg. Wyświetlacz  LCD005 – pozwoli na śledzenie aktualnego stopnia naładowania baterii, przemierzonego dystansu a nawet aktualnej prędkości.

Koło  12 (62-203) cala – dobrze sprawdza się na stromych podjazdach i nierównościach. Bieg wsteczny – to możliwość jazdy w tył oraz pokonywanie stromych podjazdów przez wycofanie i rozpędzenie się by móc pokonać przeszkodę. Model HL-350/12 pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych tj: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL oraz składanych na krzyżaku.

 

Wygodna jazda

Rozwinięcie prędkości do 25 km/h i dystans do przejechania do 40 km, jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika. Opatentowane mocowania MDM są wykonane w różnych wymiarach, są zaprojektowane tak, aby były kompatybilne z większością modeli wózków na rynku.

Bateria jest wyposażona w port USB przez który można naładować np: telefon. Jazda przystawką należy do przyjemnych i komfortowych. Ze względu na niewielkie gabaryty, kierujący jest w stanie wjechać do miejsc trudno dostępnych tkj. market, biblioteka, kościół. Zawsze jest możliwość odpięcia napędu i odstawienia w bezpieczne miejsce. Jeśli interesuje państwa Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego z większym kołem to zapraszam tutaj

Napęd elektryczny HL-350/12

Gotowy do zapięcia Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego

Materiał:  rama stalowa

Mocowania: 2 szt (klamry na ramę wózka)

Silnik:  36V – 350W w kole

Bateria:  36V – 12Ah

Kontroler:  Inteligentny kontroler

Ładowarka:  AC 100V-240V, 2 ampery

Rozmiar koła: 12 (62-203) cala

Ograniczenie prędkości:  25 km/h

Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)

Hamulce:  Hamulce tarczowe i hamulec ręczny z blokadą

Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem

Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD005

Przepustnica:  Obrót o połowę

Zasięg:  40 km

(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)

Waga: 16,5 kg + (3,5 kg bateria)

Max obciążeni: 100 kg

Skip to content