MDM Mirosław Łondka – Przystawki elektryczne do wózków

Model HL-800-Kross
Cena 10 290,00 zł

Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego HL-800-Kross 

Dodatkowa bateria do modelu HL-800 Kross: 13Ah  = 1700,00

 

Nasza firma działa na rynku od 2018 roku i pomaga osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. W ofercie posiadamy kilka modeli napędów elektrycznych, dlatego jesteśmy w stanie dostosować model do indywidualnych potrzeb. Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego model HL-800-Kross jest bardzo uniwersalna, jednak najlepiej radzi sobie w terenie. Jeśli mieszkasz na terenie wiejskim, to ten model będzie idealny.

 

Opis specyfikacji przystawki elektronicznej 

Przystawka została wykonana ze stali i posiada silnik o mocy 800W. Maksymalna prędkość jaką osiąga to 25 km/h, według obowiązujących przepisów prawnych. Na pełnej baterii można przejechać 45 km, jest to dystans osiągany przy ciągłym  korzystaniu z manetki gazu.

Manewrowanie tą przystawką to czysta przyjemność, posiada ona również bieg wsteczny. Dla lepszego bezpieczeństwa w zestawie światło LED do jazdy nocnej. Waga zestawu z baterią, to 23 kg, daje nam  możliwość przewiezienia samochodem przystawki elektrycznej wraz z wózkiem inwalidzkim . Do zestawu dołączona inteligentna ładowarka  AC 100V-240V, 2 ampery. HL-800-Kross jest zwinny i energooszczędny. 

Czas ładowania akumulatora to średnio  6h. Rama wykonana jest ze stali i posiada mocowanie- 2 sztuki wsuwanych ramion na ramę wózka. Ten model przystawki elektrycznej do wózka inwalidzkiego doskonale radzi sobie w ciężkim terenie. Jeśli lubisz wyprawy po lesie lub plaży, to ten napęd jest dla Ciebie. Szeroka opona i mocny silnik ułatwią pokonanie piaszczystego terenu. Napęd posiada tempomat oraz funkcję odzysku energii w trakcie hamowania.

 

Mobilność i niezależność

Model HL-800-Kross to przystawka elektryczna, która otworzy przed tobą nowe możliwości. Jeśli jesteś mobilny, to ten model jest właśnie dla ciebie. Będziesz w stanie odwiedzać takie miejsca jak market, biblioteka, teatr i urzędy. Wystarczy podłączyć napęd do wózka i bez problemu możesz udać się na przejażdżkę do lasu bądź miasta nie angażując rodziców lub kolegów. Posiadamy w ofercie także przystawkę elektryczną do wózka inwalidzkiego z standardowym kołem i silnikiem mniejszej mocy zobacz tutaj

 

Jazda testowa

Przed zakupem jest możliwość jazdy testowej w siedzibie naszej firmy lub na miejscu u klienta. Przy kilku oferowanych modelach na pewno państwo znajdziecie coś dla siebie. Przystawka ma za zadanie służyć długie lata, dlatego też doradzamy przy wyborze, proponując najlepsze rozwiązania. Model HL-800 Kross pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych tj: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL oraz składanych na krzyżaku.

 

Dofinansowanie 

Zakup napędu elektrycznego do wózka niewątpliwie jest sporym wydatkiem, jednak jest możliwość dofinansowania z Pfron-u. Na chwilę obecną maksymalne dofinansowanie to 8.250 zł przy udziale własnym wynoszącym 25%. Przykładowo jeśli przystawka elektryczna kosztuje 11.000 zł, to dostaniemy 8.250 zł, a  2.750 zł musimy pokryć z własnej kieszeni. Warunki dofinansowania z czasem mogą ulec zmianie.

 
 
Specyfikacja HL-800 Kross
 Przystawka elektryczna typu kross nadaje się do wózka aktywnego, posiada typowe koło terenowe
 
Materiał: rama stalowa
 
Mocowania: 2szt (uchwyty na ramę wózka)
 
Silnik:  800 W w kole
 
Bateria:  13Ah (posiada port USB)
 
Kontroler:  Inteligentny kontroler
 
Ładowarka:  AC 100V-240V, 2 ampery
 
Rozmiar koła: 16 x 2,50 cala opona terenowa
 
Ograniczenie prędkości:  30 km/h
 
Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)
 
Tempomat
 
Funkcja odzysku energii w momencie hamowania
 
Hamulce:  Hamulce tarczowe i hamulec ręczny z blokadą
 
Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem
 
Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD005
 
Przepustnica:  Obrót o połowę
 
Zasięg:  45 km
 
(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)
 
Waga: 19,5 kg + (3,5 kg bateria)
 
Max obciążeni: 130 kg
 
Skip to content