Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego HL-800-Kross  Cena 10290,00 zł

Dodatkowa bateria do modelu HL-800 Kross: 13Ah  = 1700,00

Nasza firma działa na rynku od 2018 roku i pomaga osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. W ofercie posiadamy kilka modeli napędów elektrycznych, dlatego jesteśmy w stanie dostosować model do indywidualnych potrzeb. Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego model HL-800-Kross jest bardzo uniwersalna, jednak najlepiej radzi sobie w terenie. Jeśli mieszkasz na terenie wiejskim, to ten model będzie idealny.

 

Przystawka elektryczna typu kross nadaje się do wózka aktywnego, posiada typowe koło terenowe

Opis specyfikacji przystawki elektronicznej 

Przystawka została wykonana ze stali i posiada silnik o mocy 800W. Maksymalna prędkość jaką osiąga to 25 km/h, według obowiązujących przepisów prawnych. Na pełnej baterii można przejechać 45 km, jest to dystans osiągany przy ciągłym  korzystaniu z manetki gazu.

Manewrowanie tą przystawką to czysta przyjemność, posiada ona również bieg wsteczny. Dla lepszego bezpieczeństwa w zestawie światło LED do jazdy nocnej. Waga zestawu z baterią, to 23 kg, daje nam  możliwość przewiezienia samochodem przystawki elektrycznej wraz z wózkiem inwalidzkim . Do zestawu dołączona inteligentna ładowarka  AC 100V-240V, 2 ampery. HL-800-Kross jest zwinny i energooszczędny. 

Czas ładowania akumulatora to średnio  6h. Rama wykonana jest ze stali i posiada mocowanie- 2 sztuki wsuwanych ramion na ramę wózka. Ten model przystawki elektrycznej do wózka inwalidzkiego doskonale radzi sobie w ciężkim terenie. Jeśli lubisz wyprawy po lesie lub plaży, to ten napęd jest dla Ciebie. Szeroka opona i mocny silnik ułatwią pokonanie piaszczystego terenu. Napęd posiada tempomat oraz funkcję odzysku energii w trakcie hamowania.

 

Mobilność i niezależność

Model HL-800-Kross to przystawka elektryczna, która otworzy przed tobą nowe możliwości. Jeśli jesteś mobilny, to ten model jest właśnie dla ciebie. Będziesz w stanie odwiedzać takie miejsca jak market, biblioteka, teatr i urzędy. Wystarczy podłączyć napęd do wózka i bez problemu możesz udać się na przejażdżkę do lasu bądź miasta nie angażując rodziców lub kolegów. Posiadamy w ofercie także przystawkę elektryczną do wózka inwalidzkiego z standardowym kołem i silnikiem mniejszej mocy zobacz tutaj

 

Jazda testowa

Przed zakupem jest możliwość jazdy testowej w siedzibie naszej firmy lub na miejscu u klienta. Przy kilku oferowanych modelach na pewno państwo znajdziecie coś dla siebie. Przystawka ma za zadanie służyć długie lata, dlatego też doradzamy przy wyborze, proponując najlepsze rozwiązania. Model HL-800 Kross pasuje do wszystkich modeli wózków aktywnych tj: GTM, PANTHERA, QUICKIE, KUSCHALL oraz składanych na krzyżaku.

 

Dofinansowanie 

Zakup napędu elektrycznego do wózka niewątpliwie jest sporym wydatkiem, jednak jest możliwość dofinansowania z Pfron-u. Na chwilę obecną maksymalne dofinansowanie to 8.250 zł przy udziale własnym wynoszącym 25%. Przykładowo jeśli przystawka elektryczna kosztuje 11.000 zł, to dostaniemy 8.250 zł, a  2.750 zł musimy pokryć z własnej kieszeni. Warunki dofinansowania z czasem mogą ulec zmianie.

 
 
Specyfikacja HL-800 Kross
 
Materiał: rama stalowa
 
Mocowania: 2szt (uchwyty na ramę wózka)
 
Silnik:  800 W w kole
 
Bateria:  13Ah (posiada port USB)
 
Kontroler:  Inteligentny kontroler
 
Ładowarka:  AC 100V-240V, 2 ampery
 
Rozmiar koła: 16 x 2,50 cala opona terenowa
 
Ograniczenie prędkości:  25 km/h
 
Jazda: przód / tył (bieg wsteczny)
 
Tempomat
 
Funkcja odzysku energii w momencie hamowania
 
Hamulce:  Hamulce tarczowe i hamulec ręczny z blokadą
 
Oświetlenie:  Przednie światło LED z klaksonem
 
Wyświetlacz:  Wyświetlacz LCD005
 
Przepustnica:  Obrót o połowę
 
Zasięg:  45 km
 
(jest uzależniony od stylu jazdy i wagi użytkownika)
 
Waga: 19,5 kg + (3,5 kg bateria)
 
Max obciążeni: 130 kg